V rámci výstavby BD Ronovská bude vytvořeno celkem 20 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 4+kk, a to celkem ve třech nadzemních podlažích. Pokud se rozhodnete pro byt v tomto projektu, nadchnou Vás promyšlené interiéry, velká okna, prostorné terasy a balkóny, které určitě využijete k odpočinku a relaxaci po náročné práci. Abyste se uvnitř bytu cítili jako doma, budete mít možnost si v průběhu výstavby vybrat z bohaté nabídky standardu podlah, obkladů i dveří.

Jaké mají byty příslušenství? V prvním podzemním podlaží vzniknou sklepní kóje, které nabídnou extra úložný prostor. Společně pak budete moci využít kolárnu i kočárkárnu. Jedno až dvě parkovací stání ke každé bytové jednotce jsou již zahrnuty v ceně a tak neplatíte nic navíc.

Developerem a zároveň i stavitelem bytového domu Ronovská je společnost GRAS CZ s.r.o., která na trhu funguje již  18 let. Společnost GRAS CZ s.r.o. má mnoho zkušeností s realizací bytových i nebytových subjektů a mnoho spokojených zákazníků. Pro realizaci projektu byla vytvořena přidružená společnost REALFORUS a.s.

Stavba BD Ronovská byla zahájena v létě 2017, plánované dokončení a předání bytů je na podzim 2019.